Koksnes biomasas tirgus ilgtermiņa prognozes un pētījumi

Koksnes biomasas tirgus ilgtermiņa prognozes un pētījumi

2016-05-05

Pēc uzņēmumu pieprasījuma SIA “Meža un koksnes produktu pētniecības un attistības institūts” veic izpētes darbus par ilgermiņa tendencēm koksnes resursu tirgos Baltijas un Skandināvijas valstīs. Pētījumi ietver ilgtermiņa tendenču analīzi lietkoksnes un enerģētiskās koksnes resursu ražošanā, pātēriņā un tirdzniecībā.

Balstoties uz MNIC speciālistu pieredzi, regulāri apkopojāmo objektīvo informāciju tiek sastādītas koksnes pieejamības prognozes un koksnes resursu izmantošanas scenāriji. Kopš 2011.gada ir veikti pētījumi sadarbībā ar Zemkopības Ministiju, ka arī vairākiem kokrūpniecības nozares uzņēmumiem Latvijā un Baltijas valstīs. Lielākā daļa no pētījumiem ir pieejama tikai to pasūtītājiem, tomēr daži pētījumi ir publiski pieejāmi:

Koksnes biomasas izmantošanas enerģijas ieguvē monitorings (2013)

Koksnes biomasas izmantošanas enerģijas ieguvē monitorings (2012)

Koksnes biomasas izmantošana enerģijas ieguvē. Attīstības tendenču un iespēju novērtējums (2011)

Kā liecina jaunākā statistika par koksnes biomasas patēriņu, 2011-2013.gados MNIC izteiktās Koksnes biomasas pieejamības prognozes pilnībā sevi attaisnojā.Back to blog listKontakti

Portāla ideoloģija un saturs - Meža Nozares Informācijas Centrs, SIA "Meža un Koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts".
Dobeles iela 41, Jelgava, Latvija, LV-3001 +371 63010605
meka@e-koks.lv

Rīgas birojs:
Skaistkalnes iela 1, Rīga, Latvija, LV-1004.
Informācijas centra vadītājs - Igors Krasavcevs.
igors.krasavcevs@latvianwood.lv